maestria_b_w2

Pasja podejmowania wyzwań i tworzenia nie zna granic.

Eksport miał zawsze duży udział w działalności prowadzonej przez Grupę. Działalność eksportowa firmy MAESTRIA przybiera różne formy i jest prowadzona w oparciu o trwałe związki ludzkie, najnowsze technologie, a także wiedzę i doświadczenie specjalistów. Celem jest zawsze zróżnicowanie oferty i dostosowanie jej do potrzeb rynkowych. MAESTRIA inwestuje także w badania i prace rozwojowe, tak by zapewnić swoim produktom najwyższą jakość i zgodność z normami w zakresie ochrony środowiska.

Jesteśmy otwarci na świat, posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie specjalistów.

fota_2

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Niezależny producent, firma Farby MAESTRIA, opiera swoją przyszłość na innowacyjnym charakterze i różnorodności swoich produktów, który potwierdzają atesty wydane przez liczne laboratoria badawcze i ośrodki naukowe.

Elastyczność, szybkie reagowanie na potrzeby klienta i rynku oraz możliwość wyprodukowania wszelkich kolorów farb w dowolnych ilościach, to także atuty MAESTRIA.

fota_3

BADANIA ROZWOJOWE

Na powierzchni 600m2, wyposażony w nowoczesny sprzęt do pomiarów i testów, ekipa naszych specjalistów prowadzi badania nad rozwojem nowoczesnych technologii, innowacyjnym charakterem nowych produktów, w trosce o zapewnienie im co raz większej przychylności dla środowiska i zgodność z normami obowiązującymi w tej dziedzinie.

fota_1

PRODUKCJA i JAKOŚĆ

Nowoczesne i skuteczne technologie w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami pracowników zapewniają produkcję najwyższej jakości.

Farby firmy MAESTRIA spełniają wszystkie wymogi normy ISO 9001.

Kontakt

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search